Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Marek Kuchciński, kandydat do Parlamentu Europejskiego
Międzynarodowe targi w Kanadze

Praca na lotnisku

MIELEC.

Fot. Lotnisko Mielec

Obowiązki

Udzielanie informacji oraz wskazówek załogom statków powietrznych oraz monitorowanie ich ruchu;

Kierowanie ostrzeżeń i zaleceń do załóg statków powietrznych w przypadkach podyktowanych względami bezpieczeństwa;

Uzgodnienie z organem zarządzania ruchem lotniczym warunków wykonywania zaplanowanych lotów;

Zapoznanie się z aktualnymi i prognozowanymi warunkami meteorologicznymi w rejonie wykonywania lotów;

Obserwowanie nadlotniskowego ruchu statków powietrznych oraz odbieranie informacji o zamierzonych kierunkach lotu i o aktualnych pozycjach statków powietrznych;

Udzielanie pilotom wskazówek, informacji, ostrzeżeń i zaleceń niezbędnych do wykonywania zadań lotniczych;

Obserwowanie i organizacja naziemnego ruchu lotniczego;

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

Utrzymywanie kontaktu z organem zarządzania ruchem lotniczym.

Umowa o pracę na czas nieokreślony, cały etat, dwie zmiany

Płaca: od 5 200 zł brutto

Wymagania

wykształcenie średnie ogólnokształcące

znajomość języka angielskiego wyższa średnio zaawansowana

świadectwo operatora w służbie radiokomunikacyjnej lotniczej ,przepisy lotnicze

ważne albo wygasłe uprawnienie instruktora lub świadectwo kwalifikacji informatora służby informacji powietrznej lub świadectwo kwalifikacji informatora lotniskowej służby informacji powietrznej lub udokumentowane doświadczenie w kierowaniu lotami lub skokami

Adres: Lotnisko Mielec Sp. z o.o.

ul. Lotniskowa 30, 39-300 Mielec

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt z pracodawcą telefoniczny: 177887797 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: poczta@lotniskomielec.pl

Więcej o: Praca w Mielcu