Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Biznes

Fot. Pixabay/CC0

Spotkanie na temat funduszy unijnych w Jarosławiu

JAROSŁAW. We wrześniu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) organizuje spotkania na Podkarpaciu skierowane do przedsiębiorców. Zaplanowano je w Jarosławiu oraz Przemyślu. więcej »

Zobacz także

  • Spotkania biznesowe w Rzeszowie - wrzesień i październik 2023

    RZESZÓW. Networkingowa Jesień – to cykl wydarzeń gospodarczych organizowanych przez Urząd Miasta Rzeszowa i partnerów, skierowanych do przedsiębiorców z Rzeszowa i podregionu rzeszowskiego. Celem konferencji jest wsparcie w internacjonalizacji biznesu.

  • Firmy produkcyjne wstrzymują inwestycje - wyniki Barometru EFL

    Nastroje firm produkcyjnych od końca 2021 roku, kiedy ostatni raz przekroczyły próg ograniczonego rozwoju 50 pkt., pozostają bez zmian. Subindeks Barometru EFL dla sektora produkcyjnego na III kwartał tego roku wyniósł 48,1 pkt. i jest o 0,3 pkt. niższy niż trzy miesiące wcześniej. Na główny wskaźnik wpłynęły przede wszystkim pesymistyczne opinie dotyczące inwestycji.

  • Nowa sortownia Poczty Polskiej powstanie pod Rzeszowem

    RZESZÓW, POWIAT RZESZOWSKI. Poczta Polska i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie (KOWR) podjęły wspólne działania zmierzające do zamiany nieruchomości w celu wspierania rozwoju nowych inwestycji na Podkarpaciu.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP