Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Boeing otworzył centrum dystrybucyjne w Zaczerniu pod Rzeszowem

Opublikowano: 2023-06-01 22:06:44, przez: admin, w kategorii: Firmy

POWIAT RZESZOWSKI. Boeing Distribution Services (BDSI) mieści się Panattoni Park Rzeszów Airport III w Zaczerniu.

Boeing otworzył centrum dystrybucyjne w Zaczerniu pod RzeszowemBoeing otworzył centrum dystrybucyjne w Zaczerniu pod RzeszowemBoeing otworzył centrum dystrybucyjne w Zaczerniu pod Rzeszowem
Boeing otworzył centrum dystrybucyjne w Zaczerniu pod Rzeszowem

 

Obiekt ponad dwukrotnie zwiększa powierzchnię do magazynowania części w porównaniu z poprzednią lokalizacją i zwiększa zakres działalności Boeinga w Dolinie Lotniczej, czyli ośrodku przemysłowym, skupiającym większość przemysłu lotniczego w Polsce.

 

Nowa lokalizacja umożliwia wprowadzenie zaawansowanych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb procesów wysyłki i pakowania, które skracają czas dostaw dla klientów komercyjnych i wojskowych w tym: linii lotniczych, producentów oryginalnego wyposażenia oraz dostawców usług związanych z obsługą techniczną i remontami statków powietrznych.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

– Naszym celem jest rozszerzenie działalności Boeinga w tętniącym życiem regionie Podkarpacia i całej Europie, tworząc nowe miejsca pracy i możliwości dla partnerstw przemysłowych – powiedział Michael Heidinger, prezes Boeinga na Niemcy, Beneluks oraz Europę Środkową i Wschodnią.

 

Boeing Distribution Services działa w Polsce od 2005 roku i obsługuje ponad 200 klientów z sektora lotnictwa wojskowego i cywilnego. Centrum logistyczne w Rzeszowie jest drugim co do wielkości centrum dystrybucyjnym Boeinga w Europie, po centrum materiałów chemicznych i specjalistycznych w Hensteadt-Ulzburg w Niemczech.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

– Koncentrujemy się na dalszym rozwijaniu naszych zdolności w zakresie składowania i dystrybucji poprzez wykorzystywanie i rozbudowę naszej globalnej sieci – podkreślił William Ampofo, wiceprezes ds. części, usług dystrybucyjnych oraz łańcucha dostaw w Boeing Global Services. – To dodatkowo wzmacnia naszą zdolność do dostarczania produktów i usług, których potrzebują nasi klienci we właściwym czasie i miejscu.