Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Stacja Circle K w Jarosławiu w nowej odsłonie

Opublikowano: 2022-08-28 19:08:46, przez: admin, w kategorii: Firmy

JAROSŁAW.

Stacja Circle K w Jarosławiu w nowej odsłonie

 

Stacja w Jarosławiu została uruchomiona w 1999 roku przy ul. 3 Maja 85A. Zmodernizowany obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon.

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K oferuje 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Sieć Circle K to 389 stacji paliw w całej Polsce.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Na stacji są myjnia automatyczna, kompresor, odkurzacz, wypożyczalnia przyczep oraz szybka pompa paliwa dla pojazdów ciężarowych.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, jak również burgery czy przygotowywane na miejscu kanapki. Goście preferujący dietę roślinną będą mogli zamówić Burgera Vege z roślinnym kotletem oraz pierwszą wegańską propozycję w ofercie stacji - kanapkę z hummusem i warzywami. Dla miłośników słodyczy czekają również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek, w tym nowość: wypiek na słodko – ślimak z serkiem i jagodami dostępny za 3,49zł jako dodatek do dowolnej kawy. 

 

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Na stacji zamontowane jest oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Dania sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado. Kawy mają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska.

Circle K Polska (wcześniej Statoil) prowadzi w kraju sieć niespełna 390 stacji paliw na terenie całej Polski. Właścicielem jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard).