Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w bibliotece

Specjalista ds. digitalizacji (zastępstwo) /ze szczególnym uwzględnieniem wykonywania projektów graficznych związanych z promocją instytucji/

Obowiązki:

1.projektowanie graficzne materiałów marketingowych (m.in. plakatów, ulotek, zaproszeń, wizytówek, bannerów itp.),

2.przygotowanie materiałów graficznych do druku,

3.przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby Web, social media,

4.fotografowanie wydarzeń oraz obróbka zdjęć,

5.przygotowywanie relacji i tekstów do mediów, na stronę www, na FB,

6.edycja i bieżąca aktualizacja strony internetowej,

7.wykonywanie prac związanych z digitalizacją zbiorów bibliotecznych.

Wymagania konieczne

Wykształcenie:

średnie zawodowe, informatyczne

Wymagania pożądane

wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:

Wymagania dla kandydata:

1)znajomość i doświadczenie w pracy z programami z pakietu Adobe (w szczególności: Photoshop, Illustrator) i pakietu Corel poparte portfolio,

2)doświadczenie w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych oraz materiałów do druku,

3)samodzielność w tworzeniu projektów,

4)bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

5)wysoka dbałość o szczegóły, precyzja i dokładność,

6)kreatywność, własna inicjatywa, koncepcyjność, znajomość trendów,

7)dobra organizacja pracy, umiejętność planowania czasu i terminów realizacji,

8)otwarty umysł i umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie,

9)sumienność, dyspozycyjność udział w wydarzeniach kulturalnych Biblioteki,

10)gotowość do przyswajania wiedzy i rozwijania własnych kompetencji,

11)umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe: 1)znajomość HTML, CSS, 2)umiejętność pisania tekstów zapowiedzi, relacji, tekstów promocyjnych, tzw. lekkie pióro,

mile widziane doświadczenie w promocji projektów w instytucjach kultury.

Warunki pracy: 1)praca w pełnym wymiarze czasu pracy, 2)zatrudnienie w ramach umowy o pracę, 3)wynagrodzenie: 3.500 zł brutto, 4)dodatek stażowy, 5)pakiet socjalny.

Adres: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

ul. Sokoła 13, 35-010 Rzeszów

Wymagane dokumenty:

1)życiorys (CV) zawierający informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 1040 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

2)list motywacyjny,

3)kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, zaświadczenia, certyfikaty i inne dokumenty poświadczające ukończone kursy i szkolenia w zakresie objętym naborem,

4)oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach wymagane wyłącznie w sytuacji, jeżeli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust.1 RODO (załącznik do pobrania).

Własnoręcznie podpisane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13 w terminie do 3 czerwca 2022 r. do godz. 15.00 lub przesłać listem poleconym na adres: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, ul. Sokoła 13, 35-010 Rzeszów. Aplikacje, które wpłyną do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane (w przypadku przesyłek listowych decyduje data wpływu).

Rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone tylko z wybranymi kandydatami. Wyniki rekrutacji formalnej oraz data rozmów kwalifikacyjnych będą przekazane kandydatom telefonicznie. Ostateczną decyzję w sprawie zatrudnienia po przeprowadzonej procedurze naboru, podejmuje Dyrektor Biblioteki.

Dokumenty aplikacyjne kandydatów niewyłonionych w drodze naboru jak również dokumenty aplikacyjne niespełniające wymagań formalnych oraz dokumenty, które wpłynęły po terminie, kandydaci mogą odebrać w Dziale Kadr (pok. 21) w terminie 3 miesięcy od zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie, o którym mowa wyżej podlegają zniszczeniu.

Kontakt w sprawach formalnych dot. rekrutacji:

Kadry WiMBP w Rzeszowie, tel. (17) 86 69 405,

e-mail: kadry@wimbp.rzeszow.pl