Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Sekretarka – oferta zatrudnienia

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Kancelaria Notarialna w Rzeszowie zatrudni na staż sekretarkę/asystentkę notariusza z kontynuacją współpracy na podstawie umowy o pracę

Wymagania:

Status osoby bezrobotnej

doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej/ biurze/administracji

gotowość do stałego rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

umiejętność pracy z dokumentami

pełna dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, inicjatywna w pracy

gotowość długoletniej współpracy z kancelarią

Zakres obowiązków:

obsługa klientów kancelarii,

prowadzenie sekretariatu, czynności biurowo-administracyjne w kancelarii

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) na adres e-mail: olgabialas.notariat@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów realizacji procesu rekrutacyjnego.