Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Fizjoterapeuta – oferta pracy

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Fizjoterapeuta.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymagania konieczne:

- wykształcenie: magister fizjoterapii

- prawo wykonywania zawodu

- kurs PNF

- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe jako fizjoterapeuta

- życzliwe podejście do pacjenta

- umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych z pacjentami

- umiejętność samodzielnej pracy z pacjentami oraz współpracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność

- empatia

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

- mile widziane ukończone kursy doszkalające

Obowiązki:

- wykonywanie zabiegów w Gabinecie

- prowadzenie dokumentacji medycznej Oferujemy:

- formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- pracę zmianową od poniedziałku do piątku

- stabilne zatrudnienie w wieloletniej firmie

- pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagane dokumenty:

- CV

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt:

Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o.(Dział Kadr)

Rzeszów ul. Strażacka 12e

e-mail: kadry@gruparudek.pl