Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Nowa stacja Circle K w Ropczycach

Opublikowano: 2021-05-05 01:50:22, przez: admin, w kategorii: Firmy

POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI. Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski.

Nowa stacja Circle K w Ropczycach

 

Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Ropczycach, w województwie podkarpackim, przy ul. 3-go maja. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Sieć Circle K to niemal 380 stacji paliw w całej Polsce, przede wszystkim stacje które kiedyś należały do Statoil. Tankować można paliwa marki miles: miles 95, miles Plus98, miles Diesel, miles PlusDiesel, LPG, a wkrótce AdBlue.

Stacja jest czynna przez całą dobę, poza paliwami oferuje też gastronomię (hot-dogi, kawę, desery i słodkie przekąski). Na stacji jest także myjnia ręczna, stacja diagnostyczna pojazdów oraz parking i dystrybutor dla TIRów.

Stacja Circle K w Ropczycach funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) prowadzi sieć niemal 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenienc