Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Księgowy, księgowa – oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Bajeko Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisku „Główny Księgowy”

Zakres obowiązków

- prowadzenie pełnej księgowości w postaci dokumentacji księgowej, a w szczególności ksiąg rachunkowych,

- przygotowanie bilansów, rachunku zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych, a także innych raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,

- nadzór nad prowadzeniem ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji,

- prowadzenie kadr (listy płac, ZUS, US), naliczanie wynagrodzeń,

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS, Banki),

- kalkulacja podatku CIT, PIT oraz sporządzanie deklaracji VAT,

- wspomaganie Zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw Spółki.

Nasze wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

- 3 letnie doświadczenie na stanowisku Główna Księgowa/ Główny księgowy,

- znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości; kodeks pracy,

- biegła znajomość obsługi komputera w szczególności programów finansowo-księgowych z grupy Comarch,

- umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów efektywności,

- znajomość, niezbędnych w księgowości przepisów kadrowo - płacowych i prawa pracy umiejętności pracy w zespole,

- wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, organizacyjnych, komunikacyjnych,

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w rozwijającej się firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku,

- możliwości rozwoju zawodowego,

- dużą samodzielność na odpowiedzialnym stanowisku,

- pracę w przyjaznym zespole.

Miejsce wykonywania pracy:

- Rzeszów

Kontakt:

Sylwia.b@texasclub.pl

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU !!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również do celów przyszłych rekrutacji.