Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Recepcjonistka, recepcjonista - oferta pracy

Hotel Zimowit *** w Rzeszowie zatrudni na stanowisko Recepcjonista/-ka

Podstawowe obowiązki:

-Obsługa rezerwacji

-Bieżąca obsługa gości

-Rozliczenia gości

-Koordynacja bieżącej działalności ośrodka

-Obsługa sprzętu biurowego,

Wymagania:

-Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku praca w recepcji hotelu,

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

-Dyspozycyjność,

-Wysoka kultura osobista,

-Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

-Dobra organizacja pracy,

-Umiejętność pracy w zespole,

Mile widziana znajomość j. Angielskiego.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

-Atrakcyjne wynagrodzenie,

-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

-Pracę w systemie zmianowym

Kontakt : monika.kwasny89@wp.pl