Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Sekretarka – oferta pracy

JAROSŁAW.

Obowiązki:

- Obsługa sekretariatu

- Obsługa Systemu Informacji Oświatowej

- Udzielanie ogólnych informacji

- Obsługa korespondencji

- Obsługa poczty elektronicznej

- Prowadzenie grafiku dyrekcji

Wymagana umiejętość obsługi:

- System Informacji Oświatowej

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale

- Librus

- Vulcan

Umowa o pracę na czas nieokreślony, cały etat, jedna zmiana

Płaca: od 3 000 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie wyższe

- znajomość języka niemieckiego średnio zaawansowana - B1

- obsługa programów Office

Adres: Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

ul. Pruchnicka 2, 37-500 Jarosław

Numer telefonu: 16 3000333

E-mail: smsjaroslaw@gmail.com