Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Strzelnica w liceum w Kolbuszowej zostanie rozbudowana

Opublikowano: 2020-07-10 11:42:36, przez: admin, w kategorii: Samorządy

POWIAT KOLBUSZOWSKI. Z nowego obiektu będzie można skorzystać już w marcu przyszłego roku.

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

Istniejąca obecnie strzelnica dysponuje trzema stanowiskami do strzelań na odleglość 50 m. Po rozbudowie budynku powstanie jeszcze 10 stanowisk do strzelań na odległość 25 m. Oczywiście wszystkie stanowiska będą zakończone kulochwytem.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Cały obiekt będzie się składał ze stanowisk strzelniczych, sali do ćwiczeń i oczekiwania na strzelanie, małej zbrojowni, pomieszczenia do czyszczenia broni, punktu pierwszej pomocy, magazynu tarcz, pomieszczenia technicznego wraz ze sterownią oraz z węzła sanitarnego. Zamówienie starostwa obejmuje również pełne wyposażenie strzelnicy w transportery tarcz, przesłony antyrykoszetowe oraz żaluzje. Oczywiście inwestycja będzie wymagała też przebudowy wszystkich instalacji i przyłączy.

 

Na oferty starostwo w Kolbuszowej czeka do 24 lipca. Inwestycja miałaby się zakończyć w lutym przyszłego roku. Szcunkowy koszt inwestycji, to blisko 1,5 mln zł.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VI. Spójność Przestrzenna i Społeczna Działanie 6.3 Rewitalizacja przestrzeni regionalnej.