Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w sklepie Lidl

RZESZÓW.

Fot. Lidl

Fot. Lidl

Pracownik Sklepu – niepełny etat

Twoje zadania:

Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

Utrzymanie porządku w sklepie

Wykładanie towaru

Bieżąca obsługa klientów

Obsługa stanowiska kasowego

Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Twoje kompetencje:

Chęć do nauki i dalszego rozwoju

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dokładność, zaangażowanie

Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:

Dajemy Ci gwarancję stabilnego zatrudnienia - umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia.

Oferujemy bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, bogaty pakiet socjalny, kartę MultiSport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.

Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Lokalizacja

Sklep Rzeszów

ul. Podwisłocze 13

Rzeszów

Forma zatrudnienia

Niepełen wymiar czasu pracy

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Numer referencyjny:

PL-090692