Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Praca dla księgowej

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie jest spółką samorządową i ma za zadanie oferować instrumenty finansowe służące rozwojowi MŚP na Podkarpaciu.

Celem działalności Spółki jest zarządzanie środkami finansowymi w obszarze wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w szczególności poprzez ułatwienie dostępu do finansowania.

Fundusz rozwoju dla firm w Rzeszowie zajmuje się przede wszystkim dystrybucją szeroko rozumianych instrumentów inżynierii finansowej, głównie pożyczek i poręczeń kredytowych.

Księgowa/y

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

• prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,

• kontrola i księgowanie faktur oraz innych dokumentów związanych z działalnością firmy,

• przygotowywanie bilansu, RZiS, sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS i innych,

• odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń CIT, VAT, PIT oraz innych deklaracji podatkowych,

• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych,

• raportowanie wyników finansowych do zarządu,

• zamykanie okresów finansowych zgodnie ze standardami firmy, prowadzenie miesięcznych przeglądów kont bilansowych,

• sporządzanie dokumentacji Polityki rachunkowości i innych,

• aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości,

• kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, BANK),

Poszukiwane kompetencje:

• min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości lub w biurze rachunkowym,

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse lub pokrewne,

• bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości w tym MSR, MSSF,

• umiejętność obsługi programu ERP Optima - mile widziana,

• znajomość i doświadczenie w ewidencjonowaniu i rozliczaniu dokumentacji związanej z realizacją projektów współfinansowanych ze środków unijnych,

• biegłość w obsłudze pakietu MS Office,

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

• sumienność, rzetelność bardzo dobra organizacja pracy,

• znajomość tematyki z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem,

• mile widziana znajomość języka angielskiego,

• skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

Oferujemy:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,

• pracę w młodym dynamicznym zespole,

• szkolenia,

• świadczenia socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mail: sekretariat@pfr-podkarpackie.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. (proszę o dodanie tego zapisu tylko jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.)

Informujemy, że Administratorem danych jest Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Hetmanskiej 4 lok. 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Krajowe Dni Pola 2024 - duża impreza rolnicza w Boguchwale