Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej
Międzynarodowe targi w Kanadze

Praca dla grafika

ŁAŃCUT.

Galicja Tomaszek sp. z o. o. Na rynku od 27 lat. Właściciel takich marek jak: Max Elektro, Max Kuchnie, VERLE, Kernau. Wiodący lider na rynku AGD oraz mebli kuchennych.

Poszukujemy:

Grafika komputerowego

Miejsce pracy: Łańcut

Zadania na stanowisku:

• tworzenie kreacji na potrzeby Internetu

• główny zakres prac: banery, grafika do newsletterów, landing page, grafiki do serwisów społecznościowych

• ścisła współpraca z copywriterami, działem e-commerce, marketingu, produktowym

• szacowanie czasochłonności prac

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość PhotoShopa,

• doświadczenie w pracy na stanowisku grafika min. 2 lata,

• doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych udokumentowane w portfolio

• dbałość o UI/UX tworzonych materiałów

• dbałość o szczegóły, kreatywność

• umiejętność zarządzania priorytetami powierzonych zadań

Dodatkowymi atutami będą:

• znajomość HTML

• doświadczenie w e-commerce

• znajomość Illustrator, InDesign

• znajomość branży AGD / RTV / IT

Otrzymasz od nas:

• dużą samodzielność w działaniu

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pracę w młodym, zgranym, zespole

• możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB – najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej

• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV oraz portfolio (mile widziane w formie linku)

na adres: rekrutacja@gtpoland.eu