Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Podejrzani o ciężkie pobicie młodego chłopaka usłyszeli zarzuty

Opublikowano: 2023-05-26 22:30:50, przez: admin, w kategorii: Region

JASŁO.

 

11 lutego ok. godz. 3 w nocy do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zgłosił się młody mężczyzna, który zawiadomił, że został pobity.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Do zdarzenia miało dojść w Jaśle na ul. Wojska Polskiego, przed jednym z lokali, gdzie organizowane są dyskoteki. Mężczyzna oświadczył, że w momencie, kiedy opuszczał budynek wraz ze swoją dziewczyną został zaatakowany przez grupę osób. Sprawcy zaczęli zadawać mu uderzenia, a kiedy się przewrócił zaczęli kopać go po głowie. Rannemu mężczyźnie starała się pomóc jego dziewczyna oraz matka, która pojawiła się na miejscu. Bezskutecznie próbowały odciągnąć agresorów. Kiedy mężczyźni przestali zadawać uderzenia, oddalili się z miejsca zdarzenia.

21-latek z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Ustaleniem odpowiedzialnych za pobicie zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy. Przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Intensywna praca oraz zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów dwóm mieszkańcom Jasła w wieku 25 i 27 lat.

Mężczyźni złożyli wyjaśnienia i nie przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje jasielski sąd.