Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Urzędnik - oferta pracy

JASŁO.

Stanowisko ds. obsługi postępowania orzeczniczego

ZUS Oddział w Jaśle

Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji

ul. Rynek 18 b, 38-200 Jasło

Zadania

Zapewnia obsługę postępowań o wydanie orzeczenia lub opinii przez lekarza orzecznika.

Współpracuje z lekarzami konsultantami. Zwraca koszty przejazdu osobom wezwanym na badanie.

Zapewnia obsługę administracyjną spraw związanych z rehabilitacją leczniczą w ramach prewencji rentowej.

Wymagania

Niezbędne:

wykształcenie średnie

Mile widziane:

wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, prawo, ubezpieczenia społeczne)

doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy w pracy biurowej

Wymagania dodatkowe:

znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i rozporządzeń do tej ustawy

wymagana umiejętność obsługi pakietu MS Office

znajomość techniki biurowej, umiejętność szybkiego pisania

Jeśli jesteś osobą:

zorientowaną na klienta

komunikatywną

radzącą sobie w trudnych sytuacjach

to zachęcamy do przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny wybierając APLIKUJ /na dole oferty

Wymagane dokumenty:

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

CV

list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Proces rekrutacji obejmował będzie:

ocenę formalną dokumentów kandydatów

rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku w zakresie podanym w ogłoszeniu

Termin, do którego należy składać dokumenty 19-06-2023

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

pakiet dopłat z ZFŚS dla pracowników i członków ich rodzin

ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

możliwość rozwoju poprzez udział w różnych formach szkoleń

Dodatkowe informacje:

poszukujemy 1 kandydata

zatrudnienie na umowę o pracę (etat)

skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

oferty złożone po terminie, niekompletne nie będą rozpatrywane

do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnością.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

sprzęt komputerowy

sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.

polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę

stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na III piętrze

wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.