Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Lancerto otwiera sklep w Krośnie

Opublikowano: 2023-05-30 14:34:00, przez: admin, w kategorii: Firmy

KROSNO. Firma liczy na przyciągnięcie klientów ze Słowacji.

Lancerto otwiera sklep w Krośnie

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

W środę (31 maja 2023 r.) się w Centrum Handlowym Vivo! Krosno przy ul. Bieszczadzkiej 29 otwarty zostanie nowy sklep sieci Lancerto. Nowy sklep ma 107 mkw. powierzchni. Nowoczesne meble zostały tu połączone z drewnianymi i stalowymi elementami, wszystko w kolorystyce zdominowanej przez odcienie beżu, brązu i granatu.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

W ofercie salonu w Krośnie klienci znajdą całoroczne linie ubrań, w tym garnitury Comfort Plus z efektem natural stretch, a także ofertę garniturów, marynarek i spodni Business Mix z możliwością dowolnego konfigurowania pod kątem rozmiaru, kroju i koloru. Nie zabraknie eleganckich dodatków, w tym m.in. portfeli, krawatów, pasków i muszek.

– Salon wyposażony będzie także w specjalne tablety służące do zamawiania – do przymierzenia – ubrań z naszej oferty, których nie ma akurat na miejscu. Gwarantujemy, że produkty dotrą do salonu w maksymalnie 48 godzin - mówi Michał Grochala, brand manager Lancerto.

Marka liczy na to, że sklep w pobliżu granicy ze Słowacją przyciągnie także klientów z tego kraju. W październiku zeszłego roku Lancerto uruchomiło angielską wersję swojej strony internetowej, umożliwiając jednocześnie zakupy online klientom z państw Unii Europejskiej. Propozycje Lancerto cieszą się popularnością właśnie wśród m.in. Słowaków.