Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Dino Top Festiwal 2023. Gwiazdą będzie Maggie Reilly

Opublikowano: 2023-05-26 13:29:03, przez: admin, w kategorii: Kultura

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI.

Fot. TVP Rzeszów

Fot. TVP Rzeszów

W ostatni majowy weekend w Sędziszowie Małopolskimodbędzie się siódma edycja Dino Top Festiwal – imprezy organizowanej przez TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów i miejscowy samorząd. Główną gwiazdą będzie Maggie Reilly znana z przebojów wykonywanych z Mike'm Oldfieldem. W części konkursowej młodzi artyści śpiewać będą utwory Grzegorza Ciechowskiego.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w sobotę 27 maja w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sedziszowie Młp. Dziesięciu wykonawców zmierzy się z twórczością Grzegorza Ciechowskiego interpretując utwory zespołu Republika, Obywatel G.C. lub projektu Grzegorz z Ciechowa. Jury wyłoni laureatów, którzy otrzymają nagrody finansowe, a także możliwość nagrania własnego teledysku.

Laureaci konkursu wystąpią w koncercie finałowym, w niedzielę 28 maja. Na scenie pojawią się również: Tatiana Kopala, finalistka czwartej edycji programu „The Voice Kids”, Roksana Węgiel oraz Paweł Stasiak z zespołem Papa D. Gwiazdą wieczoru będzie Maggie Reilly, szkocka wokalistka, która zasłynęła z takich przebojów jak Everytime We Touch, Wait, To France, Listen To Your Heart, Foreign Affair czy Moonlight Shadow.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Dino Top Festiwal 2023 - 28 maja, Sędziszów Małopolski, Mały Rynek - Nowy Plac Targowy. Start godzina 17.30.

Wstęp wolny.  

 

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości