Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Wyścig kolarski w Bieszczadach. Będą zablokowana drogi

Opublikowano: 2023-05-25 23:01:00, przez: admin, w kategorii: Region

BIESZCZADY. W wyścigu „Orlen Wyścig Narodów”, udział weźmie około 150 kolarzy.

 

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez miejscowości: Łobozew, Ustjanowa, Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Jureczkowa, Kwaszenina, Arłamów, po czym kolarze w miejscowości Arłamów wjadą na teren powiatu przemyskiego.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą całkowicie zablokowane i wyłączone z ruchu. Utrudnienia potrwają od około godz. 10.30 na trasie Łobozew - Jureczkowa do godz. 12.30, natomiast na części trasy od miejscowości Jureczkowa (skrzyżowanie na Arłamów) do mierjscowości Arłamnów od około godz. 10.30 do około godz. 14.00. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

 

W sobotę 27 maja br. w związku z wyścigiem kolarskim „Orlen Lang Team Race dla amatorów” utrudnienia w ruchu wystąpią na trasie od miejscowości Jureczkowa (skrzyżowanie na Arłamów) do miejscowości Arłamów od około godz. 9.30 do około godz. 14.30. Drogi będące trasą przejazdu kolarzy będą całkowicie zablokowane i wyłączone z ruchu. Otwarcie ruchu nastąpi po przejeździe pilota zamykającego koniec wyścigu.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Prosimy kierowców oraz pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.