Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Rafał Weber honorowym obywatelem gminy i miasta Ulanów

Opublikowano: 2023-05-12 19:53:32, przez: admin, w kategorii: Polityka

ULANÓW. Decyzja została podjęta 19 kwietnia podczas sesji Rady Miejskiej w Ulanowie. O uhonorowanie wiceministra infrastruktury wystąpił Stanisław Garbacz, burmistrz Ulanowa.

Rafał Weber honorowym obywatelem gminy i miasta Ulanów

 

„Pan Minister Rafał Weber reprezentuje potrzeby mieszkańców Gminy i Miasta Ulanów w parlamencie oraz wspiera działania władz samorządowych gminy w zakresie gospodarczym, infrastruktury drogowej, kultury, sportu i bezpieczeństwa publicznego. Włącza się w życie społeczne i kulturalne gminy oraz osobiście uczestniczy w szeregu inicjatyw podejmowanych przez instytucje, stowarzyszenia, grupy mieszkańców nadając im w ten sposób szczególnego charakteru.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

Honorowe Obywatelstwo Gminy i Miasta Ulanów jest wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania Rady Miejskiej w Ulanowie. Godność Honorowego Obywatela przyznaje się osobom szczególnie zasłużonym dla miasta i gminy, osobom współpracującym z gminą Ulanów, promującym gminę, wspierającym potrzeby jej mieszkańców”.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Rafał Weber, jako wiceminister infrastruktury, odpowiada w resorcie za sprawy związane z transportem drogowym. Pochodzi z Tarnobrzega. Ukończył prawo w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie.