Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Fizjoterapeuta - oferta pracy

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

RUDEK Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o. zatrudni FIZJOTERAPEUTĘ.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymagania konieczne:

- wykształcenie kierunkowe – fizjoterapeuta (magister)

- prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

- mile widziane ukończone dodatkowe kursy i szkolenia

- minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe jako fizjoterapeuta

- życzliwe podejście do pacjenta

- umiejętność samodzielnej pracy z pacjentami oraz współpracy w zespole

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność

- empatia

Obowiązki:

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

- dokonywanie oceny stanu pacjenta

- dobór metod specjalistycznych oraz zabiegów fizykalnych

- kontrola postępów fizjoterapii

- systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

Oferujemy:

- formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku

- stabilne zatrudnienie w wieloletniej firmie

- pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagane dokumenty:

- CV

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt:

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

Rudek Gabinety Rehabilitacji Medycznej Sp. z o.o.(Dział Kadr)

Rzeszów ul. Strażacka 12e

e-mail: kadry@gruparudek.pl