Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

„Zrównoważone zarządzanie projektami” - wykład online

Opublikowano: 2023-01-17 13:48:16, przez: admin, w kategorii: Biznes

RZESZÓW. Jak uzyskać project-business-life balance?

„Zrównoważone zarządzanie projektami” - wykład online

 

W środę (18 stycznia 2023 r.), o godz. 18:00 na kanale YouTube WSIiZ odbędzie się wykład on-line dr Joanny Świętoniowskiej pt. „Zrównoważone zarządzanie projektami. Jak uzyskać Project-Business-Life Balance?”. To element IV edycji cyklu „Przybij piatkę nauce”.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

- Tradycyjnie sukces zarządzania projektem mierzony jest trzema głównymi parametrami: dotrzymanie terminu, dotrzymanie budżetu oraz zrealizowanie zaplanowanego zakresu projektu w taki sposób, aby dostarczyć określoną wartość interesariuszom. Obecnie organizacje zmierzają w kierunku zrównoważonego rozwoju, co wpływa nie tylko na wybór podejmowanych projektów, ale także na sposób, w jaki są one realizowane. Kierownicy projektów będą mieć zatem rozszerzony zakres obowiązków – od wdrożenia zadań w terminie, budżecie i zgodnie z wymaganiami do wzięcia odpowiedzialności za wysiłki podejmowane na rzecz zrównoważonego rozwoju – zapowiada tematykę wykładu dr Joanna Świętoniowska.

 

Wykład pt. „Zrównoważone zarządzanie projektami. Jak uzyskać Project-Business-Life Balance?” jest kolejnym spotkaniem w ramach tegorocznej edycji cyklu „Przybij piątkę nauce”. Jest to seria wykładów poświęcona klimatowi i naturze.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Spotkanie dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki.