Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Kto zbuduje zewnętrzne baseny w Radomyślu Wielkim?

Opublikowano: 2022-12-17 19:33:14, przez: admin, w kategorii: Inwestycje

RADOMYŚL WIELKI. Władze gminy liczyły na to, że inwestycję uda się zrealizować za 5 mln zł. Niekoniecznie...

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

Żaden z czterech oferentów w przetargu nie zaproponował ceny mieszczącej się w tym limicie. Jeśli gmina nie będzie chciała powtarzać postępowania, to najbliżej szacunkowych kosztów znalazło się Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe „Fachman” z Dębicy, które wyceniło ofertę na 5 759 401 zł. Cena konsorcjum spółek „Adma” ze Staszowa wynosi już 6 867 008 zł. Dwie pozostałe oferty wycenione już są powyżej 7 mln zł: „Arkada” z Mielca - 7 258 719 zł oraz „Grześki” z Dębicy - 7 770 000 zł.

Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

Baseny powstać mają w pobliżu stadionu, przy ulicy Przemysłowej i Kościuszki. A dokładniej, chodzi o budowę „dwóch basenów stelażowych zewnętrznych letnich”, wodnego placu zabaw (splash park i brodzik), zjeżdżalni wodnych, budynków kontenerowych kas z zapleczem, budynku ratownika, dwóch kontenerowych budynków sanitarnych oraz budynków technologicznych i magazynowych.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Powstać ma również dodatkowa infrastruktura w postaci: drewnianych pomostów, oświetlenia terenu, chodników i schodów terenowych oraz plenerowych natrysków, przebieralni i pozostałych elementów małej architektury (ławki, stojaki na rowery, zacieniające żagle).