Praca w muzeum (nowo otwarta ekspozycja)

ŁAŃCUT.

Muzeum-Zamek w Łańcucie zatrudni pracownika

Na stanowisko opiekuna ekspozycji do nowo otwartej ekspozycji działu pojazdów konnych – ujeżdżalni parkowej

Miejsce pracy: Muzeum-Zamek w Łańcucie

Wymagania niezbędne:

- dyspozycyjność, uczciwość, pracowitość

- życzliwość i kultura osobista,

- umiejętność pracy w zespole,

- praca zmianowa,

- stanowisko z pracą na wysokości powyżej 3 m

Wymagania dodatkowe, mile widziane:

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

Zakres zadań głównych wykonywanych na stanowisku pracy:

- Nadzór nad ekspozycją podczas zwiedzania przez turystów (m.in. sprawdzanie biletów, czuwanie nad ruchem turystycznym i właściwym zachowaniem turystów)

- Systematyczne sprzątanie ekspozycji, czyszczenie i dbałość o stan zachowanie eksponatów

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze

- świadczenia socjalne z ZFSŚ

- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

- pracę w prestiżowym miejscu

Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny i CV (z adresem poczty elektronicznej i numerem telefonu kontaktowego)

2. Oświadczenie o niekaralności.

3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 24.05.2022r. na adres: kadry@zamek-lancut.pl. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o jego terminie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 17 225 20 08 w.130.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych dla celów rekrutacji poprzez zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej informacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”