Specjalista do spraw kadr i płac - oferta pracy

POWIAT KOLBUSZOWSKI.

Obowiązki:

1) Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowo-płacowej

2) Prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników

3) Naliczanie wynagrodzeń. składek ZUS, RODO, PPK

4) Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, GUS

5) Sporządzanie zestawień, raportów z zakresu ochrony środowiska. znajomość zagadnień BDO

6) Bieżące śledzenie i stosowanie w praktyce zmieniających się przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i wynagrodzeń oraz prawa podatkowego

Po okresie próbnym umowa na czas określony

Wymagania

- wykształcenie

- Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 1)

- obsługa komputera MS OFFICE

- zajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych, znajomość rozliczania czasu pracy, praktyczna umiejętność przygotowania i naliczania listy płac, bardzo dobre planowanie i organizowanie pracy własnej oraz samodyscyplina, znajomość programów: Płatnik, Optima, Kadry i Płace

Adres: Lestello Sp.z.oo

36-105 Cmolas 475, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie

Numer telefonu: 531832700

E-mail: kadry@lestello.com.pl