Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Połączenie lotnicze Rzeszów-Szczecin – dziś pierwszy kurs

Opublikowano: 2020-07-16 15:44:42, przez: admin, w kategorii: Firmy

Dziś 16 lipca zostanie Polskie Linie Lotnicze Lot rozpoczynają obsługę bezpośredniego połączenia lotniczego z Rzeszowa do Szczecina.

Maszyny PLL Lot w Jasionce. Fot. R. Neumann

Maszyny PLL Lot w Jasionce. Fot. R. Neumann

 

Rejsy będą się odbywały dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki przez. Z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce samoloty startować będą o godzinie 19:25 a przylot do portu w Goleniowie zaplanowano na 20:55.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

- Oferujemy mieszkańcom regionu kolejne połączenie pozwalające zaplanować wypoczynek na północy kraju.  Lot na trasie Rzeszów-Szczecin to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz komfort podróży. Ze  Szczecina można też szybko dostać się do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Międzyzdrojów i tym samym skorzystać z uroków polskiego morza. Zapraszamy też wszystkich turystów z województwa zachodniopomorskiego do odkrywania atrakcji turystycznych Podkarpacia -powiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest partnerem kampanii promocyjnej „CzasNaPodkarpackie” która zachęca do korzystania z wielu atrakcji turystycznych w województwie Podkarpackim. Na lotnisku powstał punkt informacji turystycznej gdzie każdy pasażer przylatujący na Jasionkę otrzyma voucher uprawniający do 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych Wskazane zostaną również atrakcje na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego czy Roztocza.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

- Liczę na pozytywny wpływ bonu turystycznego na odmrażanie turystyki w Polsce - dodaje Adam Hamryszczak

Oprócz uruchomionego dzisiaj połączenia do Szczecina Polskie Linie Lotnicze Lot oferują loty z Rzeszowa do Warszawy i Gdańska, Zadaru, Salonik, Burgas oraz Barcelony. Linie Ryanair latają do Manchesteru, Bristolu, East Midlands i Dublina Realizowane przez Ryanair.