Praca w galerii handlowej

Sklep Butyjana w galerii Nowy Świat szuka sprzedawcy i doradcy

Butyjana to sklep internetowy i dwa punkty stacjonarne w Rzeszowie słynące ze sprzedaży markowego obuwia sportowego o szerokim przeznaczeniu (od modeli sportowych po lifestyle’owe) w atrakcyjnych cenach. Nasze wieloletnie doświadczenie i fachową pomoc w doborze butów sportowych doceniają nasi klienci, a ich grono stale się powiększa. Przy czym z dumą możemy mówić o osobach, które regularnie do nas powracają.

Aktualnie poszukujemy do zespołu kandydatów na stanowisko: sprzedawca/doradca. Zależy nam na osobie uprawiającej sporty z naciskiem na bieganie, aby swoją pasją i wiedzą mogła dzielić się z naszymi klientami.

Zakres obowiązków:

- doradztwo produktowe,

- sprzedaż butów w sklepie stacjonarnym,

- przyjmowanie dostaw towarów z głównego magazynu,

- przygotowywanie towarów do wysyłek na magazyn główny,

- dbanie o czystość i estetykę sklepu oraz porządek w magazynie,

- zamawianie towaru u dostawców,

- nadzór cen,

- monitorowanie konkurencji.

Wymagania:

- miłość do butów sportowych i mody,

- aktywny tryb życia,

- znajomość modowych i sportowych trendów,

- duża komunikatywność i otwartość,

- uprzejmość i życzliwość,

- mile widziana znajomość programów sprzedażowych (Optima Comarch) oraz umiejętność obsługi kasy.

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie i współpracę z młodym i zgranym zespołem.

- Szkolenia produktowe prowadzone przez specjalistów z renomowanych marek.

- Umowę o pracę.

CV proszsimy przesyłac na adres email praca@butyjana.pl

Nie odpowiadam na wiadomości priv!

W zgłoszeniu proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ogłoszeniodawcę.

ulica Krakowska 20