Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Sekretarka/asystentka – oferta pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta, jednego z największych producentów drzwi automatycznych w Europie, szuka pracownika na stanowisko:

Sekretarka/Asystentka

Zadania:

-organizacja pracy biura;

-koordynowanie obiegu dokumentów;

-organizacja i koordynacja kalendarza

Wymagania:

-osoba dyspozycyjna (delegacje służbowe)

-doświadczenie na podobnym stanowisku;

-praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);

-wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne;

-zaangażowanie i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania

Nasz Klient oferuje:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

-samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole;

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

-wsparcie merytoryczne;

-samochód służbowy

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV wraz z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres praca@assunto.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska