Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w księgowości

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.
Miejsce pracy: Rzeszów

Podstawowe zadania:

* zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu księgowości oraz obsługi finansowo-księgowej firmy

* zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowych w firmie

* analiza, sporządzanie i zatwierdzanie deklaracji rozliczeniowych firmy dla ZUS, GUS, urzędów skarbowych

* kontakty i wymiana dokumentów z urzędem podatkowym i statystycznym

* nadzorowanie właściwego obiegu, utrzymania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych
* optymalizacja kosztów firmy
* analiza i sporządzanie okresowych raportów o sytuacji
finansowej firmy: planów budżetowych, bilansowych, cash flow
* sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych
standardów (np polska ustawa o rachunkowości)

Wymagania:
* wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane rachunkowość i
finanse, mile widziane studia podyplomowe z zarządzania, a
także branżowe uprawnienia i licencje
* minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
głównego księgowego
* mile widziane kilkuletnie doświadczenie w księgowości na
stanowisku kierowniczym
* bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, przepisów
dotyczących prawa bilansowego, podatkowego, znajomość
aktualnych regulacji ZUS
* znajomość przepisów finansowo-księgowych i sprawozdawczych
* umiejętność opracowywania analiz finansowych (biznesplanów),
wniosków kredytowych i leasingowych
* zdolności analityczne i planistyczne
* systematyczność i konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
* umowę o pracę na pełen etat
* pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, wiedzy
i doświadczenia
* możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagane dokumenty:
* CV
* kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Kontakt:
NZOZ Rudek Gabinety Rehabilitacji (Dział Kadr)
ul. Marszałkowska 15 w Rzeszowie
e-mail: kadry@gruparudek.pl
tel. 17 861 10 96 (prosić kadry)