Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

„Rzeszów dla Bohaterów '39” - akcja rzeszowskiej gastronomii

Opublikowano: 2019-08-21 22:55:34, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW. Akcja o charakterze patriotyczno-społecznym „Rzeszów dla Bohaterów '39” została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pod Skrzydłem Anioła” wraz z – jak na razie – trzema restauracjami w Rzeszowie i okolicy miasta w ramach podziękowania kombatantom i seniorom za trudy walki podczas II wojny światowej.

„Rzeszów dla Bohaterów '39” - akcja rzeszowskiej gastronomii

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Akcja polega na ugoszczeniu w Restauracji Kulisy (ul. Jastrzębia 29) i Do-re-mi bistro (aleja Rejtana 36) oraz Restauracji Simple Hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi k. Rzeszowa bohaterów II wojny światowej. Będzie się odbywać w dniach 1-6 września br. Restauratorzy, którzy zdeklarowali w niej swoje uczestnictwo oferują przyjęcie i bezpłatne ugoszczenie zgłaszających się osób dwudaniowym obiadem wraz z napojem.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Równocześnie akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39” towarzyszyć będzie zbiórka pieniężna na platformie www.dajesz.com.pl. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na finał akcji planowany na 4 października br. „Wieczór Wspomnień”, podczas którego członkowie Stowarzyszenia „Pod Skrzydłem Anioła”, sponsorzy i partnerzy wydarzenia, a także specjalnie zaproszeni goście podziękują tym wyjątkowym osobom – bohaterom tamtych czasów za trud walki i życia podczas II wojny światowej.

Opr. KZ