Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Praca w muzeum

STALOWA WOLA.

Dyrektor Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy edukator muzealny

w Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli, ul. Sandomierska 1, 37-450 Stalowa Wola

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane: kulturoznawstwo, historia sztuki, pedagogika, kierunki artystyczne w obrębie sztuk wizualnych);

- biegła znajomość języka obcego (preferowany język angielski);

- obsługa komputera i urządzeń biurowych:

- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą/dorosłymi/seniorami;

- doświadczenie w pracy manualnej (preferowane: techniki współczesnych sztuki wizualnych);

- etyka zawodowa i profesjonalizm w podejmowanych działaniach;

- obowiązkowość, rzetelność i terminowość;

- lojalność i odpowiedzialność;

- umiejętność pracy w zespole;

- kreatywność.

Oferujemy: Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki; Współpracę z ambitnym zespołem profesjonalistów;

Obowiązki:

- Opracowywanie, przygotowywanie i realizacja muzealnej działalności edukacyjnej poprzez takie formy jak m.in.: warsztaty edukacyjne, wykłady o sztuce, oprowadzania po wystawach, konkursy wiedzy o sztuce;

- Koordynacja bieżącego ruchu odbiorców muzealnej działalności edukacyjnej;

- Współpraca ze szkolnictwem instytucjonalnym na każdym poziomie kształcenia, w tym Uniwersytetami Trzeciego Wieku, kuratoriami i ośrodkami metodycznymi, instytucjami społeczno-kulturalnymi;

- Opracowywanie bieżących pomocy dydaktycznych na potrzeby różnych form działalności edukacyjnej, w szczególności: prezentacji do wykładów, kart pracy do warsztatów i konkursów; folderów edukacyjnych;

- Inne obowiązki w ramach pracy działu

Sposób aplikacji: tylko drogą elektroniczna. Dokumenty prosimy przesyłać na wskazany adres poczty elektronicznej.

Termin składania aplikacji: 13.09.2019 r.

Planowany termin zatrudnienia w instytucji: wrzesień 2019 r.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę — pełen etat

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.muzeum.stalowawola.pl) oraz na tablicy ogłoszeń. Wymagane dokumenty:

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

. C.V.,

. list motywacyjny,

. kopia dyplomu,

. certyfikaty, opinie, rekomendacje,

. poświadczenie znajomości języka obcego, . ew. kopie świadectw pracy.

List motywacyjny (kandydat jest zobowiązany do sporządzenia dokumentu w języku polskim); Portfolio /Życiorys (kandydat jest zobowiązany do sporządzenia dokumentu w języku polskim);

Na dokumentach aplikacyjnych należy umieścić dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko edukator ogłoszonego 13 sierpnia 2019 r. r. i prowadzonego przez Muzeum Regionalne w Stalowej Woli Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Aplikacje koniecznie prosimy przesyłać na: rpacQmuzeum.stalowawola.pl

Procedura naboru: Procedura naboru odbywa się w dwóch etapach:

I Etap - polega na sprawdzeniu i ocenie wymagań formalnych (obowiązkowych) oraz dodatkowych na podstawie nadesłanych aplikacji. Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci w ramach I etapu rekrutacji.

Il Etap - ocena merytoryczna nadesłanych aplikacji oraz rozmowy kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami.

1. Aplikacje, które wpłyną po upływie wskazanego terminu lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

2. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo odwołania lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.

3. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

4. Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

5. Aplikacje złożone w innej formie niż elektroniczna nie będą uwzględniane.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w ramach prowadzonej rekrutacji:

1. Muzeum Regionalne W Stalowej Woli, informuje, iż będzie Administratorem Danych Osobowych osób biorących udział w rekrutacji.

2. Dane identyfikacyjne kandydatów będą przetwarzane celem realizacji procedury rekrutacji na podstawie otrzymanych zgód uczestników procedury.

3. Dane osobowe kandydatów będą przechowywane do zakończenia rekrutacji. 4. [Muzeum Regionalne W Stalowej Woli informuje, iż gromadzone dane osobowe w ramach procedury rekrutacji nie będą przekazywane poza teren Polski / UE / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

4. Jednocześnie informujemy, iż Muzeum Regionalne W Stalowej Woli od 25.05.2018 wyznaczyło Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony i realizacji swoich praw w zakresie danych osobowych. E-mail kontaktowy: iodQ©zuzmak.com

5. Muzeum Regionalne W Stalowej Woli informuje, iż w związku z przechowywanymi danymi osobowymi kandydatów do pracy w ramach prowadzonej procedury rekrutacji, osobom tym przysługuje:

prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych; prawo do usunięcia danych; ograniczenia przetwarzania danych; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo do przenoszenia danych; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;

prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

7. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.