Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Podkarpackim Centrum Innowacji

RZESZÓW.

Fot. Adam Cyło

Specjalista ds. rozliczeń programu grantowego:

Zakres obowiązków:

1. Rozliczanie Programu grantowego.

2. Wsparcie procesu naboru oraz oceny Programu.

3. Współpraca z działem finansowo-księgowym firmy w zakresie układania harmonogramów przepływów środków finansowych.

4. Monitoring kosztów i przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów.

5. Prowadzenie kontroli finansowej realizacji Programu.

6. Ścisła współpraca z instytucją finansującą Program (Urzędem Marszałkowskim).

7. Przygotowywanie i raportowanie informacji o stopniu osiągania wskaźników realizacji Programu oraz wysokości środków wydatkowanych na jego realizację.

8. Dbałość o merytoryczną, wysoką jakość realizowanych zadań.

9. Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za kontakty z otoczeniem gospodarczym oraz naukowym w PCI.

10. Udział w kolejnych inicjatywach związanych z programami UE.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe;

• doświadczenie zawodowe w realizacji lub obsłudze projektów finansowanych ze środków UE;

• znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem instytucji finansów publicznych;

• zdolności analitycznego myślenia;

• terminowość i rzetelność;

• wysoka precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań;

• umiejętność organizacji i planowania czasu i pracy;

• bardzo dobra znajomość Ms Office;

• prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy rozliczaniu projektów badawczych.

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Pracę w ambitnym zespole

• Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)

• Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: praca@pcinn.org do dnia 28.05.2019 roku.Prosimy również o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach niniejszej klauzuli RODO:

„Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. (PCI) z siedzibą w Rzeszowie przy ul. T. Lenartowicza 4, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy, odbywających się w PCI.

Powyższa zgoda obejmuje w szczególności przetwarzanie danych osobowych dla celów: nawiązania kontaktu i umówieniu rozmowy kwalifikacyjnej, sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, realizacji innych działań formalnych wymaganych do nawiązania współpracy w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do żądania od administratora danych dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że Administratorem danych jest Spółka Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. T. Lenartowicza 4, 35-041 Rzeszów."