Praca na lotnisku – wypożyczalnia samochodów

Poszukujemy koordynatora do wypożyczalni samochodów na Lotnisku w Rzeszowie

Obowiązki:

Wynajem samochodów na terenie Lotniska i miasta,

Dbanie o stan techniczny (zaprowadzanie aut do serwisów, sprzątanie samochodów, tankowanie),

Przygotowanie umowy wynajmu i obieg dokumentacji,

Wymagania:

Dyspozycyjność,

Punktualność,

Uczciwość,

Odpowiedzialność,

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min 1 rok,

Zamiłowanie do motoryzacji,

Status studenta,

Oferujemy:

Pracę na umowę zlecenie,

Pracę w młodym zespole,

Dostosowanie pracy do zajęć na uczelni/szkole.

CV proszę przesyłać rzeszow@carfree.pl