Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Asseco, Rzeszów

RZESZÓW.

Miejsce pracy: Rzeszów

Obszar: Administracja systemowa

Doświadczenie: junior

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Oferta ważna do: 2018-12-09

Administrator aplikacji

Masz pierwsze doświadczenie w administrowaniu aplikacjami i chcesz rozwijać umiejętności przy systemach bankowości internetowej, z której na co dzień korzystają miliony użytkowników? A może chcesz pracować na rozwiązaniach, usprawniających pracę kilkuset banków w Polsce?

Czym będziesz się zajmować?

- Administrowaniem aplikacjami dla sektora bankowego

- Instalacją nowych wersji i poprawek aplikacji

- Zarządzaniem uprawnieniami/usługami

- Monitoringiem aplikacji

- Obsługą awarii, incydentów i problemów w aplikacjach

- Współtworzeniem dokumentacji systemowej i technicznej oraz bazy wiedzy obszaru utrzymania aplikacji

- Uczestnictwem w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

- Znajomość serwerów aplikacyjnych np. JBoss

- Znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix/Linux na poziomie użytkownika/konsoli

- Podstawy SQL-a, umiejętność tworzenia zapytań

Mile widziana będzie:

- Znajomość serwerów www Apache

- Znajomość serwerów WebLogic lub WebSphere

Benefity

Praca w największej spółce IT

Dostęp do zaawansowanych technologii

Szkolenia

Kursy językowe

Multisport

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Wyjazdy integracyjne

Drużyna Active Team

Owocowe poniedziałki

Aplikuj na to stanowisko: adminsitrator aplikacji